Nietypowy hotel w Korei Południowej – Sun Cruise Resor

Hotel znajdujący się w Jeongdongjin na wschodnim wybrzeżu Korei Południowej, znany w całym regionie. Rozgłos uzyskał przez swój zaprojektowany wygląd na wzór statku wycieczkowego. Hotel ma 165 metrów długości i 45 metrów wysokości.

Sun Cruise Resor, Korea Południowa – co warto wiedzieć o tym hotelu?

Otwarty został już w 2002 roku i obecnie posiada 211 pokoi, a w każdym z nich hotel oferuje nam takie rzeczy jak, sejf, biurko do pracy i odtwarzacz CD, w wyposażenie pokoi wchodzi również suszarka i przybory toaletowe. W całym hotelu dostępny jest bezprzewodowy internet.

Hotel oferuje, także darmowy parking dla swoich klientów. 6 restauracji w, których dania przygotowane są przez specjalnych kucharzy specjalizujących się w koreańską oraz zachodnią kuchnie. Do tego w hotelu Sun Cruise Resort znajdziemy również takie miejsca jak, ogród rzeźb, boisko do siatkówki, pole golfowe, klub fitness, obrotowy podniebny salon przeznaczony na spotkania ważnych ludzi, karaoke, prywatna plaża przygotowana dla klientów na, której znajduje się ścieżka przez, którą turyści spacerują by podziwiać zachody słońca oraz 7 sal bankietowych idealnie nadających się do organizowania w nich różnych ciekawych warsztatów czy też seminariów. Zbudowany został na szczycie wzgórza tuż obok morza, przez co można podziwiać piękne widoki zza okna pokoju i także poczuć się jakbyśmy utknęli na mieliźnie.

By dodać jeszcze większe poczucie prawdziwego rejsu używa się słonej wody w basenach oraz dźwięk rozbijających się fal i latających ptaków na głośnikach. Zaletą hotelu jest, też niedalekie położenie do stacji kolejowych. Cena za noc to około 800 złotych.